Kāpēc ātri aizdevumi ir labi daudziem cilvēkiem! 2. daļa

Šajā rakstā mēs runājām par ātra aizdevuma procentu likmēm, un apspriedajam to iemeslu un taisnīgumu. Turpinot tēmu par ātriem aizdevumiem, jāruna arī par citiem asiem jautājumiem, kuri ietekmē uz cilvēkiem.

Tātad ir jāizskata jautājumu no otras puses. Ātrie kredīti internetā bieži tiek kritizēti bailes dēļ, jo kad cilvēks sāk aizņemt naudu nākotnes izdevumiem, viņš var nokļūt finansiālās grūtībās. Ja kādam ir nepieciešams dabūt vairāk naudas, nekā viņam šobrīd ir, tas var radīt grūtu situaciju un cilvēks nespēs vērsties atpakaļ pie sava sākotnēja finansiāla stāvokli. Pēc tam cilvēki sāk izmantot aizdevumu, lai iegūt nepieciešamo. Bet kad rēķinus apmaksas termiņš tuvinas, viņi var iekļūt nepatikšanās sava skopuma dēļ.

Hmm. Vai tas skaņ pazīstami? Ja kāds redz jaunāko modes kurpes ceļā uz mājām, un tas maksā ir tikai 150 eiro, vai viņš atsakās no savas ikdienas kafijas tasi mīļākā kafejnīcā, lai ietaupīt mazliet naudas? Vai viņš atliks noteiktu summu nedēļā un gaida pāris nedēļas, lai apmaksāt zabakus ar skaidru naudu, bet kad tie aiziet no modes? Vai viņi aizdot naudu, un, skrejot uz veikalu, maksās 150 eiro plus nodokli un pieskaitot parāda atmaksu ar procentiem?

Ja jūs nevēlaties gatavot, tad jūs doties ēst uz restorānu. Bet ko tad, ja jūsu budžets neļauj jums apmeklēt restorānus? Jūs paļauties uz kredītu jūsu kredītkartē, lai samaksāt par vakariņām. Kad jums nav papildnaudas, un jūs nejauši nokrita viedtālrunis, salauzot displeju, jūs izmantosiet kredītu. Ja jūs saslimāt ar rīkles infekciju, un ir jāmaksā par ārsta pakalpojumiem, vai jums ir nepieciešams aizvest savu suni pie veterināra, vai jūsu auto neiziet pārbaudi bez jaunām riepām, vai jūsu bērnam ir vajadzīgas jaunas kurpes skolā, tad jūs atkāl izmantojat kredītu no jūsu kredītkartes.

Kredītkartes izmantošana nozīmē, ka jūs aizņemties no jūsu nākotnes ienākumiem. Jūs uzskatāt, ka jums būs iespēja turpināt tādā pašā garā kā agrāk. Jūs sagaidāt, ka jums būs iespēja nopelnīt pietiekami daudz naudas, lai samaksāt kredīta parādu kopā ar parastiem izmaksam par izmitināšanu un ēdināšanu. Tādu ceļu izvēlas cilvēku lielākā daļa. Mēs izmantojam kredītu kā mūsu palīgu, ne vienmēr saprotot, ka par šī palīdzību jāmaksā pilnā apmērā. Mēs izmantojam aizdevumu, lai sasniegt vēlamo dzīves kvalitāti, bet mēs nevēlamies dzīvot ar zināšanu, ka parādus ir jāmaksa.

Personam bez kredītkartes un, iespējams, ar sliktu kredītvēsturi ātrie aizdevumi ir vienīgā izēja sarežģītā finansiāla situācijā. Ticiet vai ne, šiem cilvēkiem ir arī vajadzības un vēlmes. Viņi ir izsalkuši, viņi vēlas braukt droša auto, viņi saslimst, viņu bērniem ir nepieciešami kurpes un tā tālāk. Viņi vienkārši nevar aizņemt no nākotnes ienākumiem. Ko jūs, atšķirība no viņiem, var atļaut sevi.

Parasti, tradicionālie aizdevēji, īpaši pēdējos gados, vēlas klientus ar zemu riska pakāpi, un nav ieinteresēti veic darbību ar ātra kredīta tipiskiem kandidātiem. Potenciālajam klientam ir jāstrada pastāvīga darbu un jāatver bankas kontu, lai pretendēt uz šāda veida aizdevumu. Šie divi nosacījumi var palīdzēt noteikt labu aizņēmēju, kurš varētu atbildīgu izpildīt saistības ar kredītkompaniju un bez problēmam samaksāt aizdevumu.

Kopumā, nenodrošinātie ātrie kredīti ne visiem derēs. Tomēr, daudziem stradīgiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama nauda, bet viņi nevar vai negrib griezties pie tradicionālajiem aizdevējiem, ātrs aizdevums varētu būt ideāls risinājums.

Business & Finance